oferta FRIS

2. Festiwal FRIS – już wkrótce

1.Festiwal FRIS odbył się 13-go stycznia 2017 roku i cieszył się ogromnym powodzeniem, Ministry of Skills zorganizowało warsztat, który prowadziła Kamila Pępiak – Kowalska. Tematyka motywacji przez pryzmat Stylów Myślenia i Działania przyciągnęła wielu zainteresowanych, było refleksyjnie, śmiesznie, rzeczowo i przyjacielsko.

Na 2. Festiwal FRIS już się szykujemy, obecność obowiązkowa. Data równie oryginalna – 13-go października, w piątek, spotykamy się w całej Polsce z Trenerami FRIS. Ministry of Skills szykuje się do przynajmniej dwóch warsztatów, w dwóch lokalizacjach. Szczegóły już wkrótce. Zapraszamy do śledzenia naszego FanPage na Facebook.

Będzie na pewno równie ciekawie jak przy edycji styczniowej, pewnie będzie jeszcze bardziej prowokowało do myślenia, mamy nadzieję, że Festiwal wspomoże wiele decyzji, działań i procesów myślowych.

Jeżeli masz jakieś specjalne życzenia co do tematyki to zapraszam do komentowania, jeżeli nie my, to możliwe, że znajdzie się inny Trener FRIS, który zrealizuje Twoje potrzeby.

Do zobaczenia i miłego weekendu

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.