Kamila Pępiak - Kowalska

Kamila Pępiak – Kowalska – konsultant, coach, trener

W swojej pracy stosuję interdyscyplinarne podejście do odkrywania ludzkiego potencjału i implementowania zmian. Czerpię z dobrodziejstw najnowszych badań naukowych, dobrych praktyk ekspertów z całego świata. Pomagam wzrastać, doświadczam i daję doświadczać innym. Z zaangażowaniem, pasją i energią nieszablonowo i konkretnie poszerzam horyzonty i rozwijam umysły.

Mówią o mnie różnie. Najczęściej w wypowiedziach moich klientów pojawiają się słowa: inspiracja, energia, wiedza, motywacja, pasja, wsparcie, pomysły, zmiana, odkrywanie. Można też usłyszeć, że nabieram rozpędu w trakcie mówienia, a ten kto nadąża, ma zagwarantowaną merytoryczną podroż w dobrym towarzystwie.

Nazywają mnie mechanikiem ludzkiej mentalności, przewodnikiem dającym przyjaźń, kreatorem ludzkiej przyszłości. A ja jestem człowiekiem, który chce i umie dzielić się wiedzą, który towarzyszy w teatrze życia klienta, zasiadam na widowni i ogarniam chaos.

 Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry.

PODRÓŻUJ… ŚNIJ… ODKRYWAJ…

Mark Twain

Od 2002 jestem trenerem biznesu i edukatorem, akredytowanym coachem PCC ICF,  od 2015 roku Trenerem i Partnerem FRIS Style Myślenia i Działania. Zawodowo politolog, ekonomista, pedagog, behawiorysta. Jestem czynnie zaangażowana w budowanie świadomości coachingowej w regionie, kraju i na świecie. Współprowadzę autorskie kursy, grupowe i indywidualne sesje coachingowe, mentorskie i superwizyjne. Miałam zaszczyt i przyjemność poprowadzić do tej pory szkolenia dla ponad 2000 osób i zanosi się na kolejne tysiące.Inspirowana światem i życiem tworzę autorskie narzędzia i metody coachingowe, które z powodzeniem implementuję w pracy z klientami. Motywuję, zachęcam, wspieram i asystuję w procesie stawania się lepszą wersją siebie samego z wczoraj. Ogólnie znana jestem z nieuleczalnej formy bibliofilii i niekończącej się ciekawości świata i ludzi. Oprócz przeczytanych książek, kolekcjonuję wspomnienia i doświadczenia.Doświadczam i daję doświadczać innym. Jestem niestrudzonym poszukiwaczem potencjału ukrytego w człowieku,  kreatorem rozwiązań i odkrywcą kompetencji, obserwatorem, ale i czynnym uczestnikiem życia. Lubię tworzyć, głównie treści pisane. W pracy stosuję metodologię opartą na badaniach naukowych, głównie psychologii poznawczej i budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku przy wykorzystaniu kapitału intelektualnego. Jestem współautorem podręcznika Coaching, pracuję nad kolejnymi publikacjami zwartymi, które za chwilę ukażą się na rynku.