Dookoła wizualizacji narosło wiele mitów; bywa, że jest nadużywana, błędnie praktykowana. Niestety nie wystarczy wyobrazić sobie, że jesteśmy piękni i bogaci, trzymać ten obraz przed oczyma przez 21 dni i pstryk – ziści się nam sen…niestety. Jeżeli jednak chcesz poznać potwierdzone naukowo skuteczne sposoby na trening mentalny, które mogą wesprzeć Cię na drodze do osiągania sukcesu, realizacji marzeń lub/i pokonywania swoich słabości to zapraszamy Cie na warsztat poświęcony treningowi mentalnemu. Najbardziej niezbadaną przestrzenią na tej ziemi jest ta między naszymi uszami – poznajmy ją trochę bliżej. Zapraszamy na warsztat, na którym dowiesz się jak:

– efektywniej korzystać z zasobów swojego umysłu,

– prawidłowo prowadzić trening mentalny,

– pracować z umysłem na chwilę przed ważnym (często stresującym) dla Ciebie wydarzeniem,

– trenują mentalnie najwięksi sportowcy tego świata,

– nie praktykować treningu mentalnego i dlaczego są sytuacje, w któryc przynsi nam skutki dokładnie odwrotne do oczekiwanych,

Jeżeli więc jesteś zainteresowany wykorzystaniem całego swojego potencjału, osiąganiem nowych celów i realizacją kolejnych wyzwań, ale również jeżdzeniem na darmowe wakacje do ciepłych krajów (serio!), poznaniem sekretu sportowców, teraz już powszechnie stosowanego przez wielu mądrych – zapraszay na warsztat !

Spotkanie poprowadzi KAMILA PĘPIAK-KOWALSKA. Od 2002 jest trenerem biznesu i od 2015 Trenerem FRIS, akredytowany coach PCC ICF, mentorcoach i supervisor. Zawodowo politolog (University of Exeter MA of Arts), ekonomista, pedagog (Uniwersytet Szczeciński), behawiorysta.Twórca Ministry of Skills (Projektu wspierającego rozwój kompetencji przyszłości Skills 2020).

Ramowy plan spotkania (5 lipca 2017):
•17.45 – 18.05: rejestracja, rozmowy nieformalne przy kawie i herbatce,
•18.05 – 18.15: rozpoczęcie, przypomnienie idei Coaching Szczecin, zapowiedź Gościa,
•18.15 – 19.30: Warsztaty Dnia.
•19:30 – 19:40: przerwa
•19.40 – 20:50 Warsztaty Dnia, cześć 2.

Partnerem cyklu spotkań jest Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie