Budowanie efektywnych zespołów, czyli wyzwania i narzędzia skutecznego menadżera

Zaczęło się niewinnie, może nawet trochę nieświadomie. Z pewną dozą nieśmiałości i lekkim przerażeniem przed nieznanym. Nie miałam pojęcia czy udźwignę, czy dam rade, czy mam prawo stanąć ramię w ramię obok doświadczonych i mądrych ludzi. To było ładnych parę lat temu, kiedy pojawiła się pierwsza propozycja współpracy z ICF, największą coachingową organizacją na świecie.

Od tamtej pory minęło sporo czasu, ale przede wszystkim zdarzyło się bardzo wiele. Wiele się nauczyłam, wiele zobaczyłam, jeszcze więcej się dowiedziałam. Mam w życiu szczęście spotykać wspaniałych ludzi – i tak jest również w przypadku międzynarodowego środowiska ICF – to tutaj uczę się pokory do człowieka, to tutaj wznoszę swoją ciekawość na wyżyny, to tutaj doświadczam efektu synergii. To inspirujące środowisko już od ładnych paru lat organizuje Międzynarodowy Tydzień Coachingu. Tylko po to, aby zaprosić do dotknięcia, posmakowania i zaprzyjaźnienia się z coachingiem.

Na całym świecie, w tym samym czasie, ma miejsce mnóstwo otwartych wydarzeń coachingowych. Zupełnie bez wynagrodzenia, karmieni pasja i chęcią dzielenia się wiedzą, całe mnóstwo cudownych coachów praktyków zaprasza na swoje autorskie warsztaty. Już kolejny rok z rzędu mam przyjemność być w tym gronie i już kolejny rok z rzędu dwa miasta – Szczecin i Poznań – zaprosiły mnie do siebie. W imieniu wszystkich prelegentów i całej ekipy zapraszam na warsztaty w ramach wydarzenia Coaching Week 2017. Do zobaczenia i bawcie się dobrze.