Kamila Pępiak - Kowalska Małgorzata Gajewska

Melo Produly Made in Poland to nie tylko kolorowe sukienki, to również zarządzanie finansami, planowanie, produkcja, sprzedaż, social media, branding, model biznesowy i nieprzespane noce.

Ministry of Skills to nie tylko wesołe warsztaty, ale również kalkulacja kosztów, weryfikacja modeli biznesowych, konsultacje dedykowane dla firm, marketing, strategie i miliony rozmów z potencjalnymi klientami, wzloty i upadki.

Warsztat, który Ci oferujemy to biznes od kuchni, mnóstwo lat doświadczenia w projektach, wielu branżach, fuck-upy i udane przedsięwzięcia, porażki i upadki oraz dobre praktyki. Konkret i mięso biznesowe. Z warsztatu wyjdziesz z praktyczną wiedzą na temat:

1. oceny i realizacji swojego pomysłu

2. zastosowania efektywnych metod zarządzania swoim pomysłem na biznes

3. niezbędnych w biznesie umiejętności

Nie kupuj kota w worku, sprawdź nas, jeżeli…

Masz mnóstwo pomysłów na biznes, ale nie wiesz jak się za niego zabrać?

Masz za sobą złe doświadczenia z prowadzeniem biznesu, ale wiesz, ze chciałabyś być na swoim?

Jesteś na etacie i marzy Ci się życie na swoim, ale nie masz pomysłu jak to pogodzić?

Prowadzisz już swój biznes, ale masz wrażenie, ze utknęłaś w miejscu?

Pracujesz w firmie, w której chcesz awansować, ale nie wiesz od czego zacząć?

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś sobie tak, to piątkowy warsztat jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących kobiety pytań, powalczymy z obawami, pokażemy jakie błędy my popełniliśmy, abys Ty mogła oszczędzić swój czas i pieniądze.

Ten warsztat to spotkanie doświadczenia, refleksji, wniosków o historii tak potkniec jak i sukcesow.

Ten warsztat to historie i wiedzą Kobiet – nie może Ciebie zabraknąć. Zrób sobie prezent z okazji Dnia Kobiet i zainwestuj w swoją przyszłość.

Pierwsza Kobieta mówi o tym, co potrzebujemy wiedzieć, myśleć i robić, żeby stawać się przedsiębiorczym człowiekiem. Jak walczyć z demonami, które podpowiadają, że się nie nadajemy, jak zaprzyjaźnić się ze strachem. Uchyli rąbka tajemnicy na temat DNA Przedsiębiorczości i pokaże autorski model przedsiebiorczosci ze specjalną dedykacją dla kobiet stworzony.

Druga Kobieta mówi o tym czym są start-upy, jakimi mitami obrosły, co zrobić, żeby być skutecznym start-upem. Opowie o swoich własnych, bogatych doświadczeniach w roli Managera i Start-upowca, o błędach, jakie mamy w zwyczaju popełniać. Zaproponuje konkretne rozwiązania i podpowiedzi, które pozwolą zaoszczędzić kupę stresu i drugą kupę pieniędzy.

Trzecia Kobieta mówi o tym jak myśleć o sobie, o myśleniu projektowym w życiu, opowie z perspektywy Project Managera, kobiety i start-upowca. Kobieta to projekt, Kobieta jako start-up, czyli myślenie projektowe w życiu – konkretne narzędzia, rozwiązania, tipy i działania do zastosowania od ręki.

Szczegóły spotkania:

Warsztat z Trzema kobietami, ubrany w kolory MELO, zalegalizowany przez Ministry of Skills odbędzie się 10 marca o godzinie 18,00 (potrwa 3 godziny) i będzie się działo naprawdę dużo. Zapraszamy na ul. Piotra Skargi 32 Bonhoeffer-Haus – marzące o przedsiębiorczości kobiety (nie tylko we własnym biznesie, ale ogólnie, w życiu) – Przedsiębiorczość to sposób myślenia, a w tym jesteśmy dobre, tylko musimy się odważyć. (ty)DZIEN Kobiet to doskonała okazja, żeby zrobić sobie prezent – zapraszamy na warsztat, który zaprocentuje 🙂

Prelegentki:

Kamila Pępiak - Kowalska

Pierwsza Kobieta to Kamila Pępiak – Kowalska, kobieta, matka, żona, córka i siostra – coach, trener, konsultant. Fan myślenia w kategoriach przedsiębiorczości i postawy pro aktywnej. Pogromca strachu przed sukcesem, Widząca szansę w każdej sytuacji.

Magdalena Orłowska

Druga Kobieta to Magdalena Orłowska, kobieta, która już nie jeden raz zrewolucjonizowała swoje życie, postawiła wszystko na jedną kartę i szukała swojego miejsca na ziemi. Dziś stara się odnaleźć balans między życiem zawodowym i opieką nad nowonarodzoną córeczką, z ufnością patrzy w przyszłość i jest przekonana, że życie – przy naszej niewielkiej pomocy – zawsze przynosi to, czego potrzebujemy.

Małgorzata Gajewska

Trzecia Kobieta to Małgorzata Gajewska – Project manager w pracy i w życiu osobistym, wiecznie zabiegana miłośniczka dobrej kawy, ruchu na świeżym powietrzu i salsy. Odważna w życiowych zmianach, nielubiąca nudy i stabilizacji, zakochana w rozwoju. Jej misją jest wspieranie kobiet w odkrywaniu ich kobiecości.